Podatekangielski.pl - szybki i efektywny zwrot podatku z Anglii Strona główna Napisz do nas

Zwrot podatku z Wielkiej Brytanii

Zwrot podatku angielskiego

Strona główna | Dodaj do ulubionych | Poleć stronę znajomemu | Praca u nas | Kontakt Poltax-RSS - zawsze pierwsze źródlo informacji

Dlaczego my? Procedura
zwrotu podatku
Jak wypełnić
druki?
Pobierz
formularze
Wylicz zwrot
kalkulator
Nie posiadasz
dokumentów?
Zamów
formy pocztą
Standardy
zwrotu podatku
Pytania
i odpowiedzi
Promocje
i rabaty
Nasza
prowizja
Zwrot podatku
z karty CIS

Rozpocznij zwrot podatku już teraz a otrzymasz zniżkę!

:: Aktualności
:: Wylicz zwrot podatku
:: Oferta biura Poltax
:: Bezpłatne poradniki
:: Oferty pracy
:: Newsletter

Zamów bezpłatny biuletyn z informacjami na temat zwrotu podatków, pracy i życia w Anglii, Irlandii, Holandii, innych krajów UE oraz USA. Więcej
r e k l a m a
:: Pytanie do eksperta

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie w sprawie zwrotu podatku w naszym systemie pomocy? Napisz do naszego eksperta podatkowego. Postaramy się Ci pomóc.
:: Dzwoń tanio do Polski
:: Angielski za darmo
Mamy dla Ciebie w prezencie darmowe ksiażki do nauki języka angielskiego. Pobierz je teraz za darmo wprost do Twojej skrzynki - tutaj...

Odzyskaj podatek z pracy za zagranicą

Wywiad z Dariuszem Kowalskim - właścicielem naszego Biura Doradczego Poltax

Dariusz Kowalski
Rozmowa z Dariuszem Kowalskim - właścicielem Biura Doradczego Poltax

Biuro Doradcze POLTAX powstało w 1999r. i rozpoczęło działalność związaną z odzyskiwaniem podatków dla osób, które pracowały w Niemczech. Dziś jesteście największą polską firmą zajmującą się doradztwem w zakresie zwrotu podatku płaconego przez osoby pracujące za granicą. Proszę mi powiedzieć co sprawiło, że biuro Poltax odniosło taki sukces i czy trudno być pionierem?

Oczywiście trudno jest być pionierem, ale już teraz, po kilku latach działalności widzimy, że jest ona bardzo potrzebna osobom pracującym za granicą. Dysponujemy wiedzą, która pozwala nam odzyskiwać dla naszych klientów 100% nadpłaconego podatku a w niektórych przypadkach nawet więcej bo z odsetkami. Samodzielnie nie odzyskaliby tak wysokich zwrotów. Wzrost popularności usług naszego biura wiąże się też prostotą procedur, wysoką jakością naszych usług oraz poszerzaniem zakresu naszych usług.

Czy świadomość wśród Polaków, że mogą odzyskać nadpłatę podatku z tytułu pracy za granicą jest wysoka?

Pod tym względem jest jeszcze wiele do zrobienia. Staramy się jednak upowszechniać informację o tym, że można odzyskać podatek z zagranicy biorąc udział w różnych akcjach. Proszę zwrócić uwagę, że mimo dość wysokiej świadomości na ten temat, nadal duży odsetek osób pracujących za granicą nie wie, że może ubiegać się o zwrot podatku i to nawet za kilka lat wstecz. Ale z każdym rokiem jest lepiej, o czym świadczy fakt tysięcy wniosków o zwrot podatku jakie wysyłamy co roku do urzędów skarbowych w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii oraz w Niemczech.

Nawiązaliście współpracę z najlepszymi specjalistami z branży podatkowej danego kraju. Co daje taka strategia?

Współpraca z najbardziej doświadczonymi specjalistami z branży podatkowej to przede wszystkim korzyści dla Klientów. Mogą być pewni, że sporządzając ich rozliczenie podatku, zrobimy to zgodnie z najbardziej aktualnymi przepisami prawa podatkowego danego kraju i że rezultatem naszych działań będzie uzyskanie najwyższego możliwego zwrotu podatku.

Jak widać taka strategia przynosi efekty a liczby mówią same za siebie - naszym usługom zaufało już kilkanaście tysięcy klientów z całej Polski, którym pomogliśmy szybko i skutecznie odzyskać nadpłacone podatki.

Czy usługa, popularnie nazywana zwrotem podatku z zagranicy to tylko przesłanie rozliczenia do zagranicznego urzędu skarbowego?

Nie. Nasze biuro, w przeciwieństwie do innych, kompleksowo dokonuje wszelkich niezbędnych formalności związanych z odzyskaniem podatku z zagranicy: od wypełniania i skompletowania dokumentów, aż do przelewu pieniędzy z zagranicznego urzędu na rachunek bankowy klienta.

W przypadku niekorzystnej dla Klienta decyzji odwołujemy się od niej, wykorzystujemy w tym celu wszelkie dozwolone prawem środki. Pomagamy również naszym klientom w rozliczeniu przed polskim urzędem skarbowym. Co ważne wszystkie nasze działania są jawne - wszelka korespondencja z urzędu trafia również na adres zamieszkania Klienta.

A co z dalszym rozwojem?

Od samego początku naszego istnienia udoskonalamy swoje usługi, żeby jak najlepiej spełniać, a nawet przekraczać oczekiwania naszych klientów. Naszym celem jest stworzenie systemu obsługi klienta, który będzie idealnie dostosowany do indywidualnych potrzeb. Już teraz dzięki naszym serwisom internetowym (www.poltax.waw.pl oraz www.podatekangielski.pl) nasi Klienci mają możliwość 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę śledzenia statusu swojej sprawy przez internet, skorzystania z systemu pomocy lub rozmowy z konsultantem on-line.

W sierpniu tego roku uruchomiliśmy nowatorski na polskim rynku system rejestracji zwrotu podatku. Dla klientów oznacza to, że w łatwy sposób mogą się zarejestrować się w bazie - co przyśpieszy proces zwrotu podatku. Nie muszą już wypełniać skomplikowanych druków - wszystko zrobi za nich intuicyjny system rejestracji.

Dziękuję za rozmowę

Wywiad ukazał się w miesięczniku "Czas na SKOK" nr 12/2006

Rejestracja on-line
podatku angielskiego
Abolicja
podatkowa
Ekspresowa realizacja
czeków angielskich
:: Zamów formularze

Zamów komplet formularzy do rozliczenia podatku z Anglii dla siebie lub znajomego wprost do skrzynki e-mail.

:: Kontakt z biurem
:: Polecamy książki
:: Przypomnij mi!

Jeśli wyjeżdżasz do pracy za granicę podaj nam swoje imię i e-maila oraz datę kiedy mamy Ci przypomnieć o Twoim rozliczeniu podatku! Z nami zawsze rozliczysz podatek z zagranicy czas!
:: Do pobrania
:: Partnerzy serwisu
Zobacz pełną listę naszych partnerów oraz jak zostać partnerem. Więcej...

:: Newsy z rynku pracy
13% zniżki dla kart:
13% zniżki na Twoje rozliczenie
Planeta Młodych
13% zniżki na Twoje rozliczenie
ISIC
13% zniżki na Twoje rozliczenie
EURO<26