Podatekangielski.pl - szybki i efektywny zwrot podatku z Anglii Strona główna Napisz do nas

Zwrot podatku z Wielkiej Brytanii

Zwrot podatku angielskiego

Strona główna | Dodaj do ulubionych | Poleć stronę znajomemu | Praca u nas | Kontakt Poltax-RSS - zawsze pierwsze źródlo informacji

Dlaczego my? Procedura
zwrotu podatku
Jak wypełnić
druki?
Pobierz
formularze
Wylicz zwrot
kalkulator
Nie posiadasz
dokumentów?
Zamów
formy pocztą
Standardy
zwrotu podatku
Pytania
i odpowiedzi
Promocje
i rabaty
Nasza
prowizja
Zwrot podatku
z karty CIS

Rozpocznij zwrot podatku już teraz a otrzymasz zniżkę!

:: Aktualności
:: Wylicz zwrot podatku
:: Oferta biura Poltax
:: Bezpłatne poradniki
:: Oferty pracy
:: Newsletter

Zamów bezpłatny biuletyn z informacjami na temat zwrotu podatków, pracy i życia w Anglii, Irlandii, Holandii, innych krajów UE oraz USA. Więcej
r e k l a m a
:: Pytanie do eksperta

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie w sprawie zwrotu podatku w naszym systemie pomocy? Napisz do naszego eksperta podatkowego. Postaramy się Ci pomóc.
:: Dzwoń tanio do Polski
:: Angielski za darmo
Mamy dla Ciebie w prezencie darmowe ksiażki do nauki języka angielskiego. Pobierz je teraz za darmo wprost do Twojej skrzynki - tutaj...

Wydrukuj

Program partnerski

Jeśli prowadzisz stronę internetową, którą odwiedzają osoby pracujące za granicą (ale nie tylko) to zapraszamy do współpracy partnerskiej on-line. Oferujemy szansę na zarobienie dodatkowych pieniędzy bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Po zarejestrowaniu jako partner dostarczymy Ci materiały szkoleniowe i marketingowe.

Będziesz mógł zarabiać na dwa sposoby: promując strony poprzez specjalny link partnerski albo rozdając specjalne kody partnerskie, które uprawniać będą Twoich klientów do specjalnego rabatu. Ten drugi model umożliwia promowanie naszych usług nie tylko w internecie, ale również na ulotkach czy plakatach, wśród znajomych.

Oto szczegóły zasad współpracy.

Każdemu uczestnikowi programu partnerskiego zostaje nadany unikalny kod rabatowy (np. POLTAX05, BOŻENA).

Twoim zadaniem jest rozpowszechnianie informacji o naszych usługach zwrotu podatku z Wielkiej Brytanii wraz z informacją o przydzielonym kodzie.

Każda osoba, która zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług, znajdzie w formularzu zgłoszeniowym miejsce na podanie kodu rabatowego. Wpisanie kodu premiowane jest 15% rabatu na rozliczenie podatku z Wielkiej Brytanii - to gwarancja, że klienci będą pamiętali o kodzie. Wpisanie kodu jest dla nas z informacją, z czyjego polecenia zgłasza się dana osoba.

Każde zgłoszenie jest automatycznie rejestrowane w naszej bazie danych. W momencie gdy klient opłaca nasze usługi, Tobie naliczana jest odpowiednia prowizja.

W jaki sposób można reklamować nasze usługi i przyznany kod?

Podstawowym sposobem pracy partnera jest rozpowszechnianie unikalnego kodu uczestnika programu partnerskiego poprzez ulotki, plakaty, internet, znajomych, itp. Po zarejestrowaniu jako partner dostarczymy Ci materiały szkoleniowe i marketingowe - będzie w nich miejsce na Twój kod partnerski.

Jeżeli posiadasz stronę WWW, której grupą docelową są młodzi ludzie (najlepiej stronę o tematyce związanej z Anglią lub pracą za granicą) to proponujemy umieszczenie na niej naszego bannera lub buttona. System rozliczeń, korzystając z możliwości tzw. "cookies" zaliczy automatycznie na Twoje konto partnerskie każde zgłoszenie od klienta, który na naszą stronę trafił poprzez banner, link czy button - nawet jeśli Klient zapomniał wpisać kod.

Jesteś już zdecydowany? Zarejestruj się - kliknij TUTAJ

Wysokość prowizji

Jeśli Twój kod wpisze w sumie 1-10 klientów prowizja wynosi 8 zł brutto od osoby.

Jeśli Twój kod wpisze w sumie 11-30 klientów prowizja wynosi 10 zł brutto od osoby (przy 11 osobie wyrównujemy wysokość prowizji za pierwsze 10 osób). Dodatkowo Tobie oferujemy 50% rabatu na ewentualne rozliczenie podatku z UK

Jeśli Twój kod wpisze w sumie ponad 30 osób prowizja wynosi 17 zł brutto od osoby (przy 31 osobie wyrównujemy wysokość prowizji za pierwsze 30 osób) oraz rozliczymy Twoje podatki z Wielkiej Brytanii gratis!

Jeśli przykładowo Twój kod poda 8 osób to prowizja wyniesie 64 zł brutto; jeśli tych osób będzie 30 to Twoja prowizja wyniesie 300 zł brutto a dodatkowo Tobie oferujemy 50% rabatu na ewentualne rozliczenie podatku z UK, jeśli będzie ich 50 to prowizja wyniesie 850 zł brutto oraz rozliczymy ewentualne Twoje podatki z Wielkiej Brytanii za darmo.

Wypłaty prowizji

Co miesiąc każdy partner otrzyma raport, w którym będzie można sprawdzić ilość i nazwiska osób, które podały dany kod wypełniając nasz formularz zgłoszeniowy, jak również informację, które osoby dokonały już opłaty za nasze usługi co jest równoznaczne z naliczeniem prowizji uczestnikowi programu. Prowizja wypłacana jest w cyklach comiesięcznych, pod warunkiem, że na koncie partnera uzbierało się co najmniej 50 zł brutto prowizji.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, to prosimy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy. W odpowiedzi na niego otrzymasz potwierdzenie e-mailem oraz materiały promocyjne z przyznanym kodem.

Zostań naszym partnerem - wypełnij formularz tutaj...

Specjalnie dla naszych partnerów uruchomiliśmy Serwis Programu Partnerskiego Podatekangielski.pl, do odwiedzenia którego serdecznie zapraszamy: www.partner.podatekangielski.pl.

Na stronach Serwisu Partnerskiego znajdziesz więcej informacji na temat naszego programu partnerskiego.

Wydrukuj

Rejestracja on-line
podatku angielskiego
Abolicja
podatkowa
Ekspresowa realizacja
czeków angielskich
:: Zamów formularze

Zamów komplet formularzy do rozliczenia podatku z Anglii dla siebie lub znajomego wprost do skrzynki e-mail.

:: Kontakt z biurem
:: Polecamy książki
:: Przypomnij mi!

Jeśli wyjeżdżasz do pracy za granicę podaj nam swoje imię i e-maila oraz datę kiedy mamy Ci przypomnieć o Twoim rozliczeniu podatku! Z nami zawsze rozliczysz podatek z zagranicy czas!
:: Do pobrania
:: Partnerzy serwisu
Zobacz pełną listę naszych partnerów oraz jak zostać partnerem. Więcej...

:: Newsy z rynku pracy
13% zniżki dla kart:
13% zniżki na Twoje rozliczenie
Planeta Młodych
13% zniżki na Twoje rozliczenie
ISIC
13% zniżki na Twoje rozliczenie
EURO<26