Podatekangielski.pl - szybki i efektywny zwrot podatku z Anglii Strona główna Napisz do nas

Zwrot podatku z Wielkiej Brytanii

Zwrot podatku angielskiego

Strona główna | Dodaj do ulubionych | Poleć stronę znajomemu | Praca u nas | Kontakt Poltax-RSS - zawsze pierwsze źródlo informacji

Dlaczego my? Procedura
zwrotu podatku
Jak wypełnić
druki?
Pobierz
formularze
Wylicz zwrot
kalkulator
Nie posiadasz
dokumentów?
Zamów
formy pocztą
Standardy
zwrotu podatku
Pytania
i odpowiedzi
Promocje
i rabaty
Nasza
prowizja
Zwrot podatku
z karty CIS

Rozpocznij zwrot podatku już teraz a otrzymasz zniżkę!

:: Aktualności
:: Wylicz zwrot podatku
:: Oferta biura Poltax
:: Bezpłatne poradniki
:: Oferty pracy
:: Newsletter

Zamów bezpłatny biuletyn z informacjami na temat zwrotu podatków, pracy i życia w Anglii, Irlandii, Holandii, innych krajów UE oraz USA. Więcej
r e k l a m a
:: Pytanie do eksperta

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie w sprawie zwrotu podatku w naszym systemie pomocy? Napisz do naszego eksperta podatkowego. Postaramy się Ci pomóc.
:: Dzwoń tanio do Polski
:: Angielski za darmo
Mamy dla Ciebie w prezencie darmowe ksiażki do nauki języka angielskiego. Pobierz je teraz za darmo wprost do Twojej skrzynki - tutaj...

Odszkodowania - Wielka Brytania i Irlandia, Niemcy, Austria, Holandia, Polska

Nasz Partner - firma Campter oferuje bezpłatną pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach na terenie UK (Anglii, Walii, Szkocji), Irlandii, Holandii, Niemiec, Austrii oraz od niedawna Polski.. Działania firmy zmierzają do wywalczenia dla Klienta odszkodowania w pełni pokrywającego poniesioną szkodę.

Biuro Dochodzenia Odszkodowań CAMPTER jako jedyna polska firma uzyskało autoryzację własnej działalności przez Claims Management Regulation przy brytyjskim Ministry of Justice (Ministerstwie Sprawiedliwości). Rejestracja otwiera firmie możliwość oferowania pomocy poszkodowanym we współpracy z największymi i najskuteczniejszymi angielskimi kancelariami prawnymi wyspecjalizowanymi w dochodzeniu roszczeń z wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy, wypadków w miejscach publicznych i brutalnych aktów przemocy (angielskie kancelarie prawne mają zakaz współpracy z firmami niezarejestrowanymi).

Firma pomaga w uzyskaniu odszkodowania osobom, które doznały szkody na skutek:

 • wypadków w pracy
 • wypadków komunikacyjnych (jako piesi, rowerzyści, pasażerowie bądź kierowcy)
 • poślizgnięć i potknięć
 • wypadków w sklepach i sieciach handlowych
 • Zajmuje się również uzyskiwaniem:

 • zwrotu kosztów leczenia i rehabilitacji
 • utratą dochodu i pracy
 • Za pomoc poszkodowanemu firma Campter oraz współpracujące kancelarie nie pobierają wynagrodzenia. W ten sposób Klient otrzymuje pełne 100% odszkodowania. Wynagrodzenie za wykonaną pracę oraz zwrot poniesionych kosztów uzyskiwany jest ze strony ubezpieczyciela bądź osoby odpowiedzialnej za likwidację szkody poniesionej przez naszego Klienta.

  Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, wyślij formularz! Konsultant firmy CAMPTER skontaktuje się z Tobą niezwłocznie.

  campter

  Więcej informacji na temat jak uzyskać odszkodowanie w Wielkiej Brytanii znajdziesz tutaj: www.odszkodowania-campter.pl

  Jak uzyskać odszkodowanie w Wielkiej Brytanii?

  O odszkodowanie można starać się jeżeli:

 • zostałeś potrącony przez samochód, np. na przejściu dla pieszych
 • jechałeś samochodem, na rowerze lub motocyklu, a wypadek nie był spowodowany przez ciebie
 • byłeś pasażerem w samochodzie lub autobusie, który uległ wypadkowi
 • stałeś się ofiarą aktu przemocy, a zdarzenie zgłoszono na policję
 • W Anglii każdy kierowca i pracodawca ma obowiązek ubezpieczenia się od odpowiedzialności cywilnej. Jeśli wypadek jest spowodowany nieuwagą kierowcy lub zaniedbaniem pracodawcy, firma ubezpieczeniowa ponosi odpowiedzialność za wypłacenie odszkodowania. Procedura uzyskania odszkodowanie nie jest łatwa. Takimi sprawami zajmują się adwokaci tzw. Personal Injury Solicitors. Nigdy dokładnie nie wiadomo, jak długo takie postępowanie cywilne będzie trwało i jaka będzie wynegocjowana suma. Firmy adwokackie działają na zasadzie: no win - no fee, co oznacza, że podczas prowadzenia sprawy klient nie ponosi żadnych kosztów.

  Na wstępie sprawdzane są okoliczności zajścia. Trzeba dowiedzieć się kto zawinił, odnaleźć firmę ubezpieczeniową sprawcy, oszacować poniesione straty i obrażenia. Aby wynegocjować odpowiednią kwotę i rozstrzygnąć sprawy sporne czasami trzeba wejść na drogę sądową.

  Ostateczna suma uzależniona jest od: stanu zdrowia poszkodowanego po wszystkich zabiegach lub rehabilitacji, udokumentowanych strat zarobkowych i innych poniesionych kosztów. Niestety, jeżeli ktoś pracował „na czarno” i nie jest możliwe udokumentowanie jakichkolwiek płac, odszkodowanie jest przez to zaniżone. Zdarza się (choć rzadko), że pracodawca odpowiedzialny za wypadek nie ma ubezpieczenia oraz majątku. Wtedy, mimo wszelkich starań, nie udaje się uzyskać rekompensaty. Jednakże większość spraw kończy się pomyślnie, a uzyskane kwoty są niemałe.

  O rekompensatę można się nawet starać po wyjeździe z Anglii, będąc już w Polsce (drogą listowną, e-mailową lub telefoniczną). Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że po upływie trzech lat sprawa ulega przedawnieniu.

  Osoba, która jest ofiarą przemocy i poniosła obrażenia cielesne, może starać się o odszkodowanie od Criminal Injuries Compensation Authority (CICA). Warunkiem przyjęcia podania jest natychmiastowe zgłoszenie na policję oraz stała z nią współpraca. Sprawy kryminalne ulegają przedawnieniu po dwóch latach.

  Bardzo wiele słyszy się o nieszczęśliwych wypadkach, którym ulegli Polacy. Warto jednak zaznaczyć, że prawo brytyjskie obowiązuje wszystkie osoby przebywające na terenie Wielkiej Brytanii. Czasami jednak trzeba się samemu wszystkiego dowiedzieć. Po wejściu do Unii Polacy nie muszą się niczego obawiać i powinni walczyć o swoje prawa.

  Więcej informacji na temat jak uzyskać odszkodowanie w Wielkiej Brytanii znajdziesz tutaj: www.odszkodowania-campter.pl/

  Mialeś wypadek w Anglii, Walii, Szkocji lub Irlandii lub Niemczech, Austrii, Holandii, czy też w Polsce? Odzyskaj odszkodowanie - wypełnij ten formularz a sprawdzimy za darmo czy należy Ci się odszkodowanie!

  campter

  Rejestracja on-line
  podatku angielskiego
  Abolicja
  podatkowa
  Ekspresowa realizacja
  czeków angielskich
  :: Zamów formularze

  Zamów komplet formularzy do rozliczenia podatku z Anglii dla siebie lub znajomego wprost do skrzynki e-mail.

  :: Kontakt z biurem
  :: Polecamy książki
  :: Przypomnij mi!

  Jeśli wyjeżdżasz do pracy za granicę podaj nam swoje imię i e-maila oraz datę kiedy mamy Ci przypomnieć o Twoim rozliczeniu podatku! Z nami zawsze rozliczysz podatek z zagranicy czas!
  :: Do pobrania
  :: Partnerzy serwisu
  Zobacz pełną listę naszych partnerów oraz jak zostać partnerem. Więcej...

  :: Newsy z rynku pracy
  13% zniżki dla kart:
  13% zniżki na Twoje rozliczenie
  Planeta Młodych
  13% zniżki na Twoje rozliczenie
  ISIC
  13% zniżki na Twoje rozliczenie
  EURO<26